Відгуки

Клієнти говорять про мене

Оксана Чабан

Людмила,я Вам дуже вдячна що спасли нашу сім’ю.
З чоловіком усе наладилося Слава Богу і Вам !

Тетяна Прусова

Спасибо 🙏 вам за ваш труд!

Володимир

Львів

Вся надія на Вас, на Ваш професіоналізм і на Господа Бога

Андрій

Москвітін

Дуже дякую Вам за щире серце!!
Ваші слова, і Ваші привітання дарують надію на те, що буде все добре! Дякую, що Ви допомогаєте людям!!! Вітання з Павлограда, Дніпровської області!!!

Рената

Полтава

Величезне дякую Людмила! Прояснила сітуацію.Разложила по поличкам. Ми не завжди можемо бачити і відчувати те, що можуть обдаровані люди. почула розгорнуту відповідь на своє питання. Впевнена, що саме з її допомогою все в моєму житті налагодилося, дуже рада, що звернулася до неї. Вона чудова людина, здоров’я, успіхів і сил від чистого серця !!! Всім буду радити саме її )

Рената

Полтава

До того як зустрілася з вами була у відчаї, не знала якою дорогою далі йти, думала ,що вже й не розберуся . Дякую ,що допомогли відкрити очі й знайти саму себе… Тепер все буде добре

Наталія

Варшава

Вітаю і в день Собору Пресвятої Богородиці від щирого серця бажаю, щоб небо завжди було світлим і ясним, щоб доля залишалася прихильною та доброю, щоб яскраві зірки висвітлювали життєвий шлях уночі, а незгасні промені сонця допомагали вибирати правильну дорогу вдень. Бажаю довгих років здоров’я, умиротворення, щастя.

Ярослав

Дніпро

Не знав як до Вас звернутися. Дякую Вам велике!!! Я й не знав, що робити, Ви мене спасли від всих жахливих звичок.
Після ваших настанов я ніби знову народився, почав жити новим, наповненим щастем, життям.
Тепер я раджу Вас всім своїм друзям, Ви справді допомогли змінити моє життя на краще, ще раз дякую!

Марина

Хмельницький

У мене були складності і в особистому житті і на роботі. Майже почалася депресія. Подруга бачачи мій стан дала номер Вікторії. Я подзвонила і нічого не розповідаючи Вікторія сама розповіла про проблеми з чоловіком і про роботу. Якщо чесно, то я була в шоці. За словами Людмили проблеми на роботі влаштував чоловік (ми разом працюємо). І він давно хоче піти від мене. Порадила відпустити цю людину. Я довго сумнівалася чи варто вчинити як вона і в підсумку зважилася. Ви не уявляєте яке було полегшення після розлучення. Чоловік дійсно виявився не моїм чоловіком. Я змінила роботу і навіть познайомилася з іншим. Рада що сходила до Людмили і послухалася.

Таня

Житомир

Я чувствую это по себе и то как моя жизнь и окружение меняется. Вы моя Фея. И бог на нашей стороне

Наталія

Польща

Спасибо огромное! Вы мне очень помогли.

30 років працюю для вас

Дякую за ваші відгуки! 

Результат роботи може відрізнятися у кожному індивідуальному випадку. 

Створення сайту: Combo.org.ua

Заявка на дзвінок