Обережна магія

і цілительство

Людмила Велика

Езотерика. Психологія. Таро. Лікування травами.

30 років практики у вирішенні найскладніших завдань!

Мене звати Людмила Велика.  Я — маг, психолог, парапсихолог, володію техниками гадання Таро, білою магією, знаюсь на травах. 


Звернувшися до мене ви не тільки отримаєте магічну допомого й покращення свого здоровья, також зможете вийти із скаладних депресій (КДУ імені Шевченко ) маю навики досвідченого психолога .

Я займаюся розкаладми на картах Таро, розбираю різні життєві ситуації. 

Роблю різні привороти і відвороти різного ступеня сили. Моя давня техніка обрядів допоможе вам повернути коханого / кохану, налагодити стосунки в родині.

Знімаю прочу, займаюсь вичитуванням молитвами, діангностую негатив, відвертаю прокляття, чищу карму, викачую яйцями. 

Карти допоможуть вам проникнути в майбутнє або краще розібратися в суті ваших з партнером відносин. Вони здатні відповісти практично на будь-який ваш питання, вони здатні попередити людини про майбутні неприємності, допомогти знайти вихід зі складних ситуацій. Володію високою точністю і різними техніками.

Ворожіння на картах таро цінувалися завжди високо, тому що про їх правдивості ходять повір’я. Карти таро в пошані були завжди, вони з точністю могли розповісти про всі події минулого, теперішнього і майбутнього. Карти таро найзнаменитіша і найзагадковіша з усіх відомих систем пророкувань. Саме для вас колода карт Таро може виявитися вірним другом, який дасть правильну пораду в скрутну хвилину.

Швидкий результат

Покращення вже з першого сеансу

30 років практики

Магічні послуги

  • знімаю порчу
  • вінець безшлюбності
  • покривало вдови
  • родове прокляття
  • самотність
    невдачу
  • безгрошів’я 
  • зцілюю травами
  • гадаю

Зняття порчі, прокльонів

Професійно

Зглаз — одне з найлегших негативних впливів, яке може бути надано на людину в магічній середовищі. Напевно ви досить часто чули такий вислів: «У нього лихе око». Так, цей вислів варто розуміти не в переносному сенсі, а в прямому. Є такі люди, які акумулюють в собі великий заряд негативу. І варто їм тільки позаздрити будь-кому, як на цю людину тут же лягає пристріт. Погане самопочуття, замучала депресії, страхи? Ефективно вирішую будь-які питання. За допомогою авторських і старовинних технік обрядів і ритуалів!

обряд на заміжжя
відкриття грошового потоку

Результат роботи може відрізнятися у кожному індивідуальному випадку. 

Створення сайту: Combo.org.ua

Заявка на дзвінок